Beijing Boyun Information Technology Llc

  • Chiny Beijing Boyun Information Technology Llc profil firmy
  • Chiny Beijing Boyun Information Technology Llc profil firmy
  • Chiny Beijing Boyun Information Technology Llc profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki DELL EMC , NetApp
Ilość pracowników >100
Coroczne wyprzedaże 600-650
Rok założenia 2014
pc Export 70% - 80%

Wprowadzenie

Beijing Boyun została założona w 2014 roku,jest agentem znanych produktów IT, dla przedsiębiorstw, aby skoncentrować się na dostarczaniu usług i rozwiązań IT firmy, strona internetowa: www.boyunit.net Posiadamy kwalifikację agencyjną produktów DELL EMC, NETAPP, Lenovo, Inspur.Firma zgromadziła bogate doświadczenie w zakresie demonstracji technicznych, doboru sprzętu, obsługi IT, obiegu produktów IT, rozwoju aplikacji i związanego z nią wsparcia technicznego oraz obsługi posprzedażnej.Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom firmy użytkownicy z branży lotniczej, edukacyjnej, telekomunikacyjnej, medycznej, rządowej, produkcyjnej, finansowej i innychChiny Beijing Boyun Information Technology Llc profil firmy 0.

Historia

Beijing Boyun została założona w 2014 roku, jest agentem znanych produktów IT, dla przedsiębiorstw, aby skoncentrować się na dostarczaniu usług i rozwiązań IT firmy, strona internetowa: www.boyunit.net Uzyskaliśmy kwalifikacje agencyjne DELL EMC, NETAPP, Produkty Lenovo, Inspur.Firma zgromadziła bogate doświadczenie w zakresie demonstracji technicznych, doboru sprzętu, obsługi informatycznej, obiegu produktów IT, rozwoju aplikacji oraz związanego z tym wsparcia technicznego i obsługi posprzedażnej.

 

2014, założenie firmy.,Rozpocząłem agenta EMC
2015, dodając NETAPP ze względu na ekspansję rynków.
2016, wchodząc na rynek międzynarodowy, nasze produkty wygenerowały roczną sprzedaż przekraczającą 3 miliony.
2018, Rozszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczanie naszych kwalifikowanych produktów większej liczbie klientów na całym świecie.
2021, W kontekście globalnej epidemii COVID-19, dzięki doskonałej jakości naszych produktów i wysokiej jakości usług, nasza wielkość sprzedaży nie tylko nie spadła, ale wzrosła o 300%。


2023, Ponownie rozszerzymy nasz zespół sprzedaży, aby dostarczać bardziej wykwalifikowane produkty klientom na całym świecie.

W ciągu 9 lat stałego rozwoju Beijing Boyun nie możemy obejść się bez wsparcia globalnych nabywców.W przyszłości dołożymy większych starań, aby nasze produkty i usługi były dobrze wykonywane.Beijing Boyun czeka na współpracę z Tobą!

 

Chiny Beijing Boyun Information Technology Llc profil firmy 0

Usługa

Wszystkie produkty
Pamięć masowa DELL EMC Unity
Pamięć masowa DELL EMC VNX
DELL EMC Data Domain
DELL EMC Powerstore
DELL EMC Isilon
DELL EMC Vmax
EMC Symmetrix DMX
DELL EMC VPLEX
DELL EMC XtremIO
EMC Clariion CX
DELL EMC AVAMAR
NETAPP FAS

 

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne

Oferujemy 12-godzinną szybką reakcję przedsprzedażną i bezpłatne doradztwo.Dla użytkowników dostępne jest wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.

Dostępne jest bezpłatne testowanie.

Wszystkim dystrybutorom i użytkownikom oferujemy postępujące projektowanie rozwiązań.

 

Ścisła kontrola jakości testu

Fabrycznie nowa maszyna posiada oryginalne wsparcie techniczne.

Używane maszyny posiadają wysokiej klasy raporty z testów technicznych.

 

Szybka dostawa 1-7 dni

Mamy masowe zapasy i gotowe produkty, dla tych produktów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni.W przypadku dużej maszyny i specjalnych wymagań wymienimy Cię jako klienta priorytetowego i złożymy dla Ciebie zamówienie po raz pierwszy i przyspieszymy proces dostawy.

 

Całodobowe wsparcie techniczne po sprzedaży.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o naszym sprzęcie prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania na nasz e-mail: zhumin@boyunit.net i czekamy na współpracę z Tobą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, możesz do nas zadzwonić, a my dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twoje wątpliwości i problemy, oraz zapewnić Ci przemyślaną obsługę przedsprzedażową, sprzedażową i posprzedażową

 

Nasz zespół

 

Beijing Boyun łączy w sobie wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów, którzy mają najlepsze talenty i technologie.Posiadamy dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, w ramach rozszerzenia naszej działalności witamy więcej przyjaciół.

 

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków i będziemy organizować różne szkolenia, które pomogą nam doskonalić nasze umiejętności i Pozwól nam odnaleźć piękno życia.Cenimy sobie czas, który wspólnie uczymy się i uczymy.

 

Przez cały rok nasza firma będzie organizować różne zajęcia w naszych zespołach, takie jak Boże Narodzenie, aby oprócz pracy mogli cieszyć się kolorowym życiem.

 

Zostaw wiadomość